پریمنتا

Prementa

پریمنتا فرآورده طبیعی برگرفته از شش گیاه شناخته شده نخل اره ای ، پنج انگشت ، خار مریم ، قاشقک ، تمشک قرمز و یام وحشی بوده و نقش بسزایی در تعادل هورمونی در بانوان ایفا نموده و به تنظیم سیکل نامنظم قاعدگی ، بهبود علایم پیش از قاعدگی و علایم یائسگی بانوان کمک شایانی می نماید . این فرآورده دارای ترکیبات ذیل می باشد: 
گیاه پنج انگشت یا ویتکس:با پیشگیری از نوسنات استروژنی و پرولاکتینی و تنظیم سطح این هورمون ها، علائم سندروم پیش از قاعدگی و همچنین یائسگی از جمله افسردگی، اضطراب، سردرد و … را کاهش می دهد.

گیاه نخل اره ای: غنی از فیتوسترول با عملکرد آنتی استروژنی در بهبود علائم PMS از جمله کرامپ، درد و پیچش عضلات رحمی موثر است.
گیاه خار مریم: با خاصیت ضد انقباضی باعث کاهش اسپاسم و در نتیجه کاهش دردهای قاعدگی می شود. همچنین این گیاه با حفظ تعادل هورمونی، یکی از اصلی ترین گیاهان جهت کنترل علائم یائسگی می باشد.
گیاه قاشقک: به عنوان یک آرامبخش طبیعی، تسکین دهنده ی ملایم التهابات و سردرد و کاهش دهنده اضطراب جهت بهبود علائم PMS و یائسگی نقش بسزایی دارد.
تمشک قرمز: غنی از ویتامین ها و مواد معدنی به ویژه کلسیم، منیزیم و ویتامین B که در کاهش گرفتگی عضلات و در نتیجه کاهش علائم PMS نقش دارد.
گیاه یام وحشی: موثر در رفع نوسانات خلق و خو، اضطراب و بی قراری است که از علائم شایع PMS می باشد.